Hotel Anna Noclegi | Karpacz
Karpacz noclegi

Karpacz noclegi

Tanie noclegi Karpacz
pogoda w Karpaczu

Pogoda w KarpaczuTemperatura średnia 1.9 oC
Temperatura odczuwalna -3.3 oC
Widoczność 5 km
Ciśnienie 1028 hPa
Prędkość wiatru 23.8 km/h
Podmuch wiatru 27.4 km/h
Ilość opadów 0.6 mm
Wilgotność 84 %

Domek górski

58-540 Karpacz, ul. Myśliwska 2

Karpacz noclegi, dolnośląskie
Do centrum:1.15 km 33 min
Cena od30 zł os./dobę
Liczba pokoi:6
Liczba miejsc:22

Góry to znakomite miejsce na odpoczynek i relaks. Miejsce to oferuje mnóstwo atrakcji turystycznych oraz zapewnia świetną zabawę dla wszystkich osób nie zależnie od wieku. Oferujemy miejsca noclegowe w naszym wspaniałym apartamencie. Dostępne są różne pokoje do wyboru - 2 osobowe, 3 osobowe oraz 4 osobowe. Możliwe jest także zapewnienie dostawki. Każdy pokój wyposażony jest w wła

Kwatery prywatne Karpacz
Najczęściej zadawane pytania:

Czy mogę dodać obiekt noclegowy za darmo w Karpaczu?

Tak, możesz dodać za darmo swój obiekt noclegowy do naszej bazy, w tym celu musisz kliknąć "Dodaj nocleg do Karpacz".

Ile noclegów znajdę w bazie noclegowej w mieście Karpaczu?

Karpacz to miasto w której jest w naszym portalu turystycznym jest 1 nocleg.

Ilu obywateli jest zameldowanych w Karpaczu?

Na chwilę obecną liczba ludności w Karpaczu 4.593 mieszkańców.

Gdzie znajdę najwięcej miejsc zakwaterowania w Karpaczu?

Najwięcej miejsc kwaterunku znajdziesz w kwatera prywatna - Domek górski, ma 22 miejsc noclegowych.

Czy znajdę taką miejscówkę, która oferuje pełne wyżywienie tj. śniadanie, objad, kolację?

Wg naszych danych dostarczonych przez reklamodawcę, takim obiektem wypoczynkowym oferującym pełne wyżywienie jest kwatera prywatna - Domek górski.

Krótki opis Karpacza

Karpacz-miasto w województwie dolnośląskim w Polsce, położone w Karkonoszach. Znajduje się w dolinie rzeki Łomnicy, u podnóża Sudetów. Miasto Historycznie leżało na Dolnym Śląsku. W 1945 r. stała się samodzielną gminą wiejską. W 1954 roku zostało ogłoszone miastem.

Który jest tani nocleg w Karpaczu?

Z ofert, które posiadamy w naszej bazie noclegowej tani nocleg to kwatera prywatna - Domek górski za 30 zł/dobę.

Czy istnieje jakiś domek, gdzie są warunki do zorganizowania ogniska?

Tak, istnieje taki domek gdzie mógłbyś zorganizować sobie ognisko, w tym celu odwiedź kwatera prywatna - Domek górski.

Który nocleg jest położony najbliżej centrum?

Jeśli szukasz noclegu, który jest położony najbliżej centrum miasteczka to musisz się udać do kwatera prywatna - Domek górski, od centrum: 1.15 km, pieszo 33 min.

W jakiej kwaterze prywatnej mozna oczekiwać największej ilości pokoi wypoczynkowych?

Obiekt turystyczny w którym zastaniesz największą ilość pokoi gościnnych to kwatera prywatna - Domek górski, posiada 6 pokoi.

Jaki obiekt wypoczynkowy daje gwarancję bezpłatnego miejsca parkingowego dla samochodu?

Wg dodanych ofert noclegów do naszej bazy noclegowej na bezpłatne miejsce parkingowe daje gwarancję kwatera prywatna - Domek górski.

Atrakcje turystyczne w Karpaczu:

Anomalia grawitacyjna w Karpaczu

Anomalia grawitacyjna w Karpaczu

Centrum Kolorowa w Karpaczu

Centrum Kolorowa w Karpaczu

Deptak w Karpaczu

Deptak w Karpaczu

Dolina Łomniczki w Karkonoszach

Dolina Łomniczki w Karkonoszach

Dom Śląski w Karkonoszach

Dom Śląski w Karkonoszach

Dziki Wodospad w Karpaczu

Dziki Wodospad w Karpaczu

Galeria Szkła w Karpaczu

Galeria Szkła w Karpaczu

Główny Szlak Sudecki

Główny Szlak Sudecki

Kaplica Św. Anny na Grabowcu

Kaplica Św. Anny na Grabowcu

Karkonoski Park Narodowy

Karkonoski Park Narodowy

Karkonoskie Tajemnice w Karpaczu

Karkonoskie Tajemnice w Karpaczu

Kościół Najświętszego Serca Jezusa w Karpaczu

Kościół Najświętszego Serca Jezusa w Karpaczu

Krucze Skały w Karpaczu

Krucze Skały w Karpaczu

Lipa Sądowa w Karpaczu

Lipa Sądowa w Karpaczu

Muzeum Konsol Gier Video w Karpaczu

Muzeum Konsol Gier Video w Karpaczu

Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu

Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu

Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego w Karpaczu

Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego w Karpaczu

Muzeum Zabawek w Karpaczu

Muzeum Zabawek w Karpaczu

Narciarstwo w Karpaczu

Narciarstwo w Karpaczu

Patelnia w Karkonoszach

Patelnia w Karkonoszach

Pałac Miłków

Pałac Miłków

Schronisko Samotnia w Karkonoszach

Schronisko Samotnia w Karkonoszach

Schronisko Strzecha Akademicka w Karkonoszach

Schronisko Strzecha Akademicka w Karkonoszach

Skocznia Orlinek w Karpaczu

Skocznia Orlinek w Karpaczu

Skwer Zdobywców w Karpaczu

Skwer Zdobywców w Karpaczu

Śnieżka

Śnieżka

Świątynia Wang w Karpaczu

Świątynia Wang w Karpaczu

Słonecznik w Karkonoszach

Słonecznik w Karkonoszach

Western City w Karpaczu

Western City w Karpaczu

Zapora na Łomnicy w Karpaczu

Zapora na Łomnicy w Karpaczu
Anomalia grawitacyjna w Karpaczu to Ciekawe zjawisko które obrazuje przedmioty poruszały się pod górę. Jednak samochody nie poruszają się pod górę, droga wiedzie w górę rzeki jednak obniża się faktycznie w dół. Atrakcja to przyciąga wielu turystów którzy nie mogą uwierzyć ruszające się samochody pod górę. Na odcinku drogi Gdzie zachodzi to zjawisko jest umieszczona tablica informacyjna.
Ulica Konstytucji 3 Maja zwana deptakiem w Karpaczu gromadzi odwiedzający Karpacz w turystów. Wzdłuż deptaku charakterystyczne domy góralskie różne stragany z pamiątkami a także restauracje w których można dobrze zjeść. Ciekawym elementem jest skwer Zdobywców z głazem z Everestu zdobytym przez Polaków w 1980 roku jako pierwsi na świecie zimą. Z tego też powodu karpacz jest nazwany listów którzy wywodzili się z pobliskich miejscowości.
Nieopodal dolnej stacji kolejki linowej na Kopę znajduje się kilkumetrowy wodospad zwany dziki wodospadem. Rzeka Łomnica potrafiła często stwarzasz problemy i wylewała podczas gwałtownych opadów dlatego władze Karpacza postanowiły wybudować zaporę by temu przeciwdziałać i wybudowały ją w 1910 roku. Najbliższa droga na szczyt Śnieżki znajduje się przez górę kopę a tym samym a najłatwiej tam dojechać kolejką linową, dlatego przy wodospadzie znajduje się wielu turystów.
Galeria szkła w Karpaczu jest największą prywatną kolekcją szkła artystycznego i wyrobów szklanych w Polsce. By przejść całą galerię potrzebujemy z co najmniej dwóch godzin go obejrzeć parę tysięcy wyrobów szkła artystycznego. Galeria szkła w Karpaczu znajduje się od strony Miłkowa. Warto również odwiedzić galerię z powodu ciekawych informacji jakie może nam udzielić właścicielka o wyrobach szklanych i ich produkcji
Karkonoski Park Narodowy mieści się w województwie dolnośląskim obejmuje najwyższe pasmo Sudetów Karkonosze. Znajduje się bezpośrednio przy granicy z Czechami w południowo-zachodniej Polsce. Karkonoski Park Narodowy założono w 1959 roku. Góry Karkonosze sąsiadują z Górami izerskim, od północy z kotliną Jeleniogórską, na południu z czeską częścią Karkonoszy. Występuje to bogata fauna i flora zamieszkuje Park karkonoski około ptaków oraz 40 gatunków ssaków a ciekawostką jest to że mieszka tutaj 16 gatunków nietoperzy. Ski Park Narodowy popularny wśród turystów każdego roku odwiedza go półtora miliona turystów. Parku tym znajduje się 12 schronisk turystycznych i wyznaczono tutaj ponad 100 km turystycznych szlaków. Największą Atrakcją turystyczną jest oczywiście góra Śnieżka z charakterystycznym instytutem meteorologicznym.
Muzeum techniki i budowli z klocków LEGO w Karpaczu to dwa piętra wypełnione klockami Lego oraz różnego rodzaju makietami oraz budowlami wykonanymi z klocków Lego. Budowle te często są interaktywne poruszają się za pomocą dżojstiku i robotyki. Klocki Lego zbierane są od 30 lat a budowle zbudowane na podstawie instrukcji producenta czy koncepcji autorskich właścicieli. Obok muzeum techniki i budowli z klocków Lego znajduje się muzeum konsol do gier wideo. W którym zamknięte jest 40 lat elektronicznej rozrywki. Pokazują dzieciom genezę dzisiejszych konsol do gier. Można tu również pograć w wiele kultowych gier wideo pacman river rajd Mario Bros
Muzeum Zabawek w Karpaczu w którym znajduje się największa w Polsce jest 1 bardzo uczęszczanych atrakcji turystycznych. Założycielem był Henryk Tomaszewski którego pasją było kolekcjonerstwo oraz teatr pantomimy. Jeździł on z teatrem po całym świecie i kupował zabawki. Z każdą zabawką znajdującą się w muzeum wiąże się osobna historia. Muzeum Zabawek w Karpaczu spotkamy takie postacie kreskówek czy filmów jak miś Uszatek myszka Miki czy postacie flip i Flap.
Pałac Miłków na drodze z Karpacza do Jeleniej Góry koło wsi miłkowie. Pałac Miłków powstał w 17 wieku. Został on doszczętnie spalony odbudowany w 1768 roku. Pałac ten ma charakterystyczną fasadę jest zbudowany na planie podkowy. Posiada on tylko 2 piętra, ale charakteryzuje się pięknym wystrojem wnętrz. Wokół pałacu znajdują się piękne parki zapraszające odwiedzających turystów. Obecnie na terenie pałacu znajduje się hotel i restauracja.
Skocznia Orlinek w Karpaczu była pierwszą drewnianą skocznią zbudowano w Polsce w 1912 roku a następnie zmodernizowana W 1932 roku. Niestety po II wojnie światowej drewniana skocznia została rozebrana ponieważ nie nadawała się już do użytku. To miejsce zbudowano nową skocznię w 1946 roku jednak w latach siedemdziesiątych musiano ją rozebrać ze względu na zły stan techniczny. I w tych latach wybudowano już konstrukcję stalową która mogła oprzeć silnym Karkonoski wiatrom.2000 roku odbywały się Mistrzostwa Świata Juniorów dlatego przebudowano znacznie skocznię dobudowano wieże sędziowską a także przebudowano punkt krytyczny na skoczni. Latem skocznia ta służy jako atrakcje dla turystów na bungee.
Szczytem Karkonoszy jest Śnieżka 1602 m nad poziomem morza jest to również najwyższy szczyt Dolnego Śląska i całych Sudetów. Na szczycie Śnieżki stoi obserwatorium meteorologiczne o charakterystycznym kształcie spodka. Na szczycie Śnieżki znajduje się również w kaplica św Wawrzyńca. Szczytem jest również wspaniałym miejscem widokowym z którego rozpościera się fantastyczny widok miejscowości choć niestety bardzo często jest zamglony. Na szczycie bardzo często wieje mocny wiatr i panuje ostry klimat a temperatura jest dużo niższa podnóża śnieżki. Przez Śnieżkę przebiega granica polsko-czeska i wiedzie szlak niebieski z Karpacza.
Jedną z najciekawszych atrakcji turystycznych Karpacza średniowieczna świątynia Wang. Świątynię ta wybudowano na przełomie 12 i 13 wieku w Norwegii następnie została ona sprzedana i ulokowana w Karpaczu. Świątynia Wang jest często odwiedzana przez turystów udających się na Śnieżkę ponieważ znajduje się na początku trasy na Śnieżkę. Na drzwiach świątyni wyrzeźbione są twarze Wikingów. Wstęp do świątyni jest płatny.
Miasteczko rodem z westernów znajduje się nieopodal Karpacza i zwany jest western City w Karpaczu. Miasteczko to powstało w 1998 roku z okazji dnia Niepodległości Stanów Zjednoczonych. Miasteczko tym możemy wypłukać wydobyć złoto posłuchać muzyki country wspiąć się na śliski wysoki słup a także postrzelać miejscowej strzelnicy. Latem Turyści mogą obejrzeć inscenizowane napady na bank pogo nie konne czy inscenizowane bijatyki kowbojów
Zapora na Łomnicy w Karpaczu powstała w 1897 roku po wielkiej powodzi która nawiedziła te tereny na jednej z najbardziej niebezpiecznych górskich rzek. Odwiedzana atrakcja turystyczna w wyniku z zapory na Łomnicy powstał piękny dziki wodospad od którym znajduje się restauracja, a także stacja startowa kolejki linowej na kopę.

Wydarzenia w Karpaczu:

Pupa Słonia, cmentarz koni i Zamek Kliczków. Zabierz rodzinę na ciekawy spacer

Pupa Słonia, cmentarz koni i Zamek Kliczków. Zabierz rodzinę na ciekawy spacer

Na Polanie Jakuszyckiej powstaje Dolnośląskie Centrum Sportu. Zobacz inwestycję za 140 mln zł

Na Polanie Jakuszyckiej powstaje Dolnośląskie Centrum Sportu. Zobacz inwestycję za 140 mln zł

Śnieżka. Remont kosmicznych spodków potrwa 4 lata i będzie kosztował ponad 3 mln euro. Turyści znów będą mogli tutaj wejść

Śnieżka. Remont kosmicznych spodków potrwa 4 lata i będzie kosztował ponad 3 mln euro. Turyści znów będą mogli tutaj wejść

Dolnośląskie Centrum Sportu na Polanie Jakuszyckiej. Zobacz inwestycję za 140 mln zł

Dolnośląskie Centrum Sportu na Polanie Jakuszyckiej. Zobacz inwestycję za 140 mln zł

Kraina stawów u stóp Karkonoszy to magiczne miejsce. Stawy Podgórzyńskie to oaza spokoju- kojąca woda, majestatyczne góry

Kraina stawów u stóp Karkonoszy to magiczne miejsce. Stawy Podgórzyńskie to oaza spokoju- kojąca woda, majestatyczne góry

Wieża widokowa na Młynicy już otwarta. Darmowy spacer w chmurach czeka na turystów w Świeradowie-Zdroju

Wieża widokowa na Młynicy już otwarta. Darmowy spacer w chmurach czeka na turystów w Świeradowie-Zdroju

Trzech Króli w zimowej odsłonie. Długi weekend w Karkonoszach i Górach Izerskich? Sprawdź prognozy!

Trzech Króli w zimowej odsłonie. Długi weekend w Karkonoszach i Górach Izerskich? Sprawdź prognozy!

Golgota Izerska- stacje Drogi Krzyżowej prowadzą na szczyt Sępiej Góry. Będąc w Świeradowie warto się tu wybrać

Golgota Izerska- stacje Drogi Krzyżowej prowadzą na szczyt Sępiej Góry. Będąc w Świeradowie warto się tu wybrać

Darmowy spacer w chmurach czeka na turystów w Świeradowie-Zdroju . Wieża widokowa na Młynicy już otwarta

Darmowy spacer w chmurach czeka na turystów w Świeradowie-Zdroju . Wieża widokowa na Młynicy już otwarta

Ice Arena Czarna Góra - jedno z większych lodowisk w Sudetach Wschodnich i jedno z największych na Dolnym Śląsku

Ice Arena Czarna Góra - jedno z większych lodowisk w Sudetach Wschodnich i jedno z największych na Dolnym Śląsku

Święta i wolne dni w 2022 roku. Jak zaplanować długie weekendy w tym roku?

Święta i wolne dni w 2022 roku. Jak zaplanować długie weekendy w tym roku?

Góry Izerskie i Wysoki Kamień w ostatni tydzień grudnia. Zobaczcie, jak tam pięknie!

Góry Izerskie i Wysoki Kamień w ostatni tydzień grudnia. Zobaczcie, jak tam pięknie!

Miejscowości w okolicy:Noclegi

..